Budynki z inwentarzem żywym

W przypadku budynków z żywym inwentarzem niezwykle ważne jest wyeliminowanie za pomocą natrysku mostków termicznych oraz skropleń prowadzących do niezwykle niebezpiecznego zagrzybienia budynku. Do oczywistych zalet pianek poliuretanowych należy dodać łatwość czyszczenia oraz znikomą z porównaniu z wełną mineralną chłonność zapachów.

 

Zastosowanie izolacji natryskowej pozwala zapomnieć o grzybach i bakteriach rozwijających się w materiale izolacji, a odpowiednio dobrana i naniesiona warstwa pozwala uzyskać doskonałe parametry termiczne. Należy zaznaczyć, że pianki poliuretanowe potrafią znacznie usztywnić konstrukcję przy jej niewielkim obciążeniu(średnia masa objętościowa to 30-40 kg/m3).  Stosowane przez nas materiały mogą być zastosowane w zasadzie na dowolną powierzchnię ponieważ idealnie dopasowują się do dowolnego kształtu. Ponieważ poliuretany silnie przywierają do wszystkich stosowanych materiałów budowlanych, nie ma niebezpieczeństwa odwarstwień i powstawania nieszczelności izolacji.

 

Zastosowanie proponowanej przez APS technologii niesie z sobą ogromne oszczędności oraz pewność stabilności rozwiązania w czasie – pianki przez dziesięciolecia nie zmieniają swoich właściwości, ich chłonność pozostaje znikoma, a czyścić je można w dowolny sposób(łącznie z myjkami ciśnieniowymi).  APS-docieplenia dysponuje urządzeniami najwyższej klasy umożliwiającymi uzyskanie doskonałych parametrów technicznych przy natrysku. W połączeniu ze stosowanymi składnikami mieszanin od wiodącego producenta zapewniamy uzyskanie doskonałej izolacji i wysoką wydajność prac.

 


 

Proszę zwrócić uwagę, że każdą naszą realizację kończymy audytem termowizyjnym wykonanej izolacji !

Partnerzy strategiczni

Marka nadrzędna APS-docieplenia.pl Właściciel technologii
Producent systemów poliuretanowych
Producent polioli poliestrowych oraz systemów poliuretanowych